Aktif Üniversite II dersi hakkında | Fizyoterapi ve Rehabilitasyon | Hasan Kalyoncu Üniversitesi

FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON

Aktif Üniversite II dersi hakkında

Aktif Üniversite II dersi hakkında

Dersi alan öğrencilerin yükümlülükleri aşağıdaki listelenmiş olup Pandemi döneminde öğrencilerimizin fiziksel aktivitelerini artırmak amacıyla bu ders planlanmıştır.

  • https://forms.gle/R7uEdJodvxUMDWww6 adresinden paylaşılan form 1 kere olmak üzere, adım sayısı takibinden önce doldurulacaktır. (Bu form daha önce web sitesi üzerinden sizlerle paylaşılmış olup bu duyuru tarihine kadar zaten yapılmış olmalıdır. Eğer ki bu formu doldurmamış iseniz tuba.kaplan@hku.edu.tr adresiyle iletişime geçiniz.)
  • https://forms.gle/NALwYJ9KDcuMoCoXA adresinden paylaşılan form 1 kere olmak üzere 6. haftada doldurulacaktır. (30 Nisan 2021 tarihine kadar doldurunuz.)
  • https://forms.gle/Gf4UgtYYe9yeF43DA adresinden paylaşılan form 1 kere olmak üzere 12. haftada doldurulacaktır. (Final haftasında doldurmanız gerekmektedir.)

1. Excel dosyası girişleri sırasında dosyanın bilgisayara indirilmeden link üzerinden kaydedilmesi önemlidir. Aksi takdirde masaüstünde yaptığınız girişler ortak dosyada gözükmeyecektir.

2. Girişler sırasında isminizin yanına takip eden haftaları yan yana girmeniz gerekmektedir.

3. Aynı zamanda ekran verilere ait 12 haftalık görüntü tek bir zip dosyası şeklinde mail yolu ile gunseli.usgu@hku.edu.tr adresine gönderilecek ve oys sistemine öğrenci tarafından yüklenecektir.

  • Ders ile ilgili duyuruları ftr.hku.edu.tr adresinden takip edebilirsiniz.