AKTİF ÜNİVERSİTE DERSİ HAKKINDA | Fizyoterapi ve Rehabilitasyon | Hasan Kalyoncu Üniversitesi

FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON

AKTİF ÜNİVERSİTE DERSİ HAKKINDA

AKTİF ÜNİVERSİTE DERSİ HAKKINDA

2020 2021 GÜZ DÖNEMİ

AKTİF ÜNİVERSİTE DERSİ İÇİN DUYURU

 

Bu serbest seçmeli ders kapsamında üniversite öğrencilerinin fiziksel aktivitesinin artırılması amacıyla planlanmış ve öğrencilerden takip amacıyla değerlendirmelere katılmaları istenmektedir.

Oys sistem üzerinden Aktif Üniversite dersi Cumartesi saat 13:00’da sorularınızı yanıtlamak ve tablo takibine yönelik bilgilendirme için yapılacak olup katılım zorunlu değildir.

 

Yapılması gerekenler

 1. https://forms.gle/R7uEdJodvxUMDWww6 adresinden paylaşılan form 1 kere olmak üzere, adım sayısı takibinden önce doldurulacaktır.
 2. https://forms.gle/NALwYJ9KDcuMoCoXA adresinden paylaşılan form 1 kere olmak üzere 6. haftada doldurulacaktır.
 3. https://forms.gle/Gf4UgtYYe9yeF43DA adresinden paylaşılan form 1 kere olmak üzere 12. haftada doldurulacaktır.
 4. Formda da yer alan Haftalık Adım Sayısı (HAS) tablosuna https://docs.google.com/spreadsheets/d/1eNlX4g3i34znr5Fx9teWdBqWg9V01okEIh2WfnZvdQk/edit?usp=sharing linkinden de ayrıca ulaşabilirsiniz. Haftalık olarak ekran görüntüleme bölümü girişleri ilgili linkte verilen dosya üzerinden 12 hafta süre ile doldurulacaktır.
  1. Excel dosyası girişleri sırasında dosyanın bilgisayara indirilmeden link üzerinden kaydedilmesi önemlidir. Aksi takdirde masaüstünde yaptığınız girişler ortak dosyada gözükmeyecektir.
  2. Girişler sırasında isminizin yanına takip eden haftaları yan yana girmeniz gerekmektedir.
  3. Aynı zamanda ekran verilere ait 12 haftalık görüntü tek bir zip dosyası şeklinde mail yolu ile gunseli.usgu@hku.edu.tr adresine gönderilecek ve oys sisteme öğrenci tarafından yüklenecektir.
 5. Ders ile ilgili duyuruları ftr.hku.edu.tr adresinden takip edebilirsiniz.

 

Aktif Üniversite

Dr. Öğr. Günseli USGU

Arş. Gör. Tuba MADEN